Lies - Plattelandsklassen vzw

Lies Goris

Educatief medewerker 'Daguitstappen' 

Vlaanderen

016 28 60 56

lies.goris@boerenbond.be

Caroline Cumps

Educatief medewerker 'Blijven slapen'

Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant en Oost-België

016 28 60 65

caroline.cumps@boerenbond.be

Caroline - Plattelandsklassen vzw
Tania - Plattelandsklassen vzw

Tania Vis

Educatief medewerker 'Blijven slapen'

Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant & West-Vlaanderen

0485 74 57 24

tania.vis@boerenbond.be

Fleur Doyen

Administratief medewerker 

Programmatie, facturatie 'Blijven slapen' en administratie vzw

016 28 60 25

fleur.doyen@boerenbond.be

Plattelandsklassen vzw
Plattelandsklassen vzw

Lies Van Winkel

Educatief medewerker 'Boerenwijs' (ontwikkelingsfase)

Vlaanderen

016 28 60 67

lies.van.winkel@boerenbond.be

Peter De Donder

Coördinator

Team Landbouweducatie

016 28 60 32

peter.de.donder@boerenbond.be

Peter - Plattelandsklassen vzw

Diestsevest 40, 3000 Leuven - plattelandsklassen@boerenbond.be - 016 28 60 25