Naast de plattelandsklassen 'daguitstap' en 'blijven slapen' organiseert Team Educatie ook 'Landbouwer voor de klas' (doelgroep +14) en 'Kijkboerderijen' (doelgroep gezinnen en verenigingen) en geeft het advies bij evenementen van Boerenbond,

om uw beleving te versterken!

Lies - Plattelandsklassen vzw

Lies Goris

Educatief medewerker 'Daguitstappen' 

Vlaanderen

016 28 60 56

lies.goris@plattelandsklassen.be

Caroline Cumps

Educatief medewerker 'Blijven slapen'

Antwerpen, Limburg, Vlaams-Brabant en Oost-België

016 28 60 65

caroline.cumps@plattelandsklassen.be

Caroline - Plattelandsklassen vzw
Tania - Plattelandsklassen vzw

Tania Vis

Educatief medewerker 'Blijven slapen'

Oost-Vlaanderen, Vlaams-Brabant & West-Vlaanderen

0485 74 57 24

tania.vis@plattelandsklassen.be

Sarah Everaerts

Administratief medewerker 

Programmatie, facturatie 'Blijven slapen' en administratie vzw

016 28 60 25

sarah.everaerts@plattelandsklassen.be

Lies Van Winkel

Educatief medewerker 'Landbouwer voor de klas'

Vlaanderen

016 28 60 67

lies.van.winkel@boerenbond.be

Peter De Donder

Coördinator

Team Educatie

016 28 60 32

peter.de.donder@plattelandsklassen.be

Peter - Plattelandsklassen vzw

Diestsevest 40, 3000 Leuven - info@plattelandsklassen.be - 016 28 60 25